Finansowanie

Doradztwo kredytowe

Dlaczego my?

Kiedy decydujesz się na pożyczenie pieniędzy ważne jest to, żeby wszystko wówczas przebiegło sprawnie. Dzięki nam, zyskujesz na czasie poprzez dostęp do oferty wielu banków „w jednym miejscu”. Doradzimy, która oferta najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Z naszym doświadczeniem i wsparciem, żaden etap uzyskania kredytu nie będzie już skomplikowany. Pomożemy w wypełnieniu wniosku kredytowego a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Gwarantujemy dostęp do szerokiej oferty usług finansowych najlepszych banków.

Kredyt z Just Conti

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo w zakresie skutecznego uzyskania finansowania. Szczegółowo analizując potrzeby Klientów proponujemy najbardziej optymalne i dopasowane rozwiązania kredytowe z wiarygodnych instytucji finansowych dostępnych na rynku polskim. Cechuje nas przede wszystkim szybkość i sprawność w działaniu.

Dzięki nam Klienci nie muszą sprawdzać każdego banku tracąc swój cenny czas. W ofercie znajduje się 19 wyselekcjonowanych banków oferujących kredyty hipoteczne. Znajomość procesów analitycznych w bankach umożliwia naszym specjalistom kredytowym skrócenie czasu pozyskania kredytu na zakup bądź remont nieruchomości.

Towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu - od przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Dokonuj świadomych wyborów dzięki indywidualnie dopasowanej ofercie.

Krok po kroku

Zrealizuj swoje plany


Krok 01

Szybko sprawdzimy Twoją zdolność kredytową w wielu bankach


Krok 02

Określimy najlepszą ofertę spełniającą Twoje potrzeby


Krok 03

Pomożemy w formalnościach związanych z wnioskiem o kredyt i umową


Krok 04

Sprawnie i bez nadmiernego angażowania czasu rozpoczynasz inwestycję


Współpraca z bankami

Oferta banków

Zapytaj o najlepszy kredyt +48 12 430 02 61 / biuro@just-krakow.pl