Sprzedaż

Adres Piętro Opis Pokoje Metraż Cena Rzut
Tarnowskiego 8/7 2 Przedpokój, łazienka, pokój/aneks kuchenny, pokój 2 39,87m2 505 000zł ---
Tarnowskiego 8/8 2 Pokój/aneks kuchenny, dwie łazienki, pokój 3 40,06m2 510 000zł ---

Sprzedaż nieruchomości

Każdy, kto choć raz odwiedził Kraków, wie, jaki urok i piękno drzemią w tym mieście. To właśnie tu, dzięki bogactwu zabytków i dziedzictwu kulturowemu, historia wciąż się odradza, a sztuka znajduje swe ujście w tak wielu wymiarach i formach.

Od wielu lat skrupulatnie obserwujemy, w którym kierunku rozwija się nasze miasto. Oferujemy mieszkania i apartamenty zlokalizowane głównie w ścisłym centrum Krakowa. Wybierając lokalizację, dokładnie sprawdzamy, jakie działania są planowane w okolicy i czy będą one miały wpływ na zmianę obecnego stanu rzeczy. Istotne jest, czy w okolicy są węzły komunikacyjne, tereny zielone i rekreacyjno-sportowe. Zalety lokalizacji analizujemy pod kątem przyszłego wzrostu wartości nieruchomości, co pozwoli Klientowi na uzyskanie wyższej ceny za ewentualny wynajem mieszkania lub jego sprzedaż.

Niewątpliwie jednym z największych atutów naszej firmy są mieszkania, które charakteryzują się prawidłowymi proporcjami pomieszczeń, elastycznością aranżacji, funkcjonalnością. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że płacisz tylko za efektywną powierzchnię mieszkalną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach w Krakowie. Wyszukaj mieszkanie dla siebie.

Zapytaj o ofertę +48 12 430 02 61 / biuro@just-krakow.pl